باتری های لیتیوم دستگاه اشعه ایکس اضطراری راه حل

- Mar 21, 2017-

پیش گفتار:به منظور دیدار با قدرت تامین خواسته در فضای باز اورژانس دستگاه اشعه ایکس، زمینه ب ماشین، قدرت برش اورژانس دستگاه اشعه ایکس، میدان مبارزه با دستگاه های پزشکی، ترکیب ویژگی های استفاده از ساير تجهيزات فوق، ما طراحی شده است این باتری لیتیوم برق اضطراری. باتری IFR26650 فسفات آهن لیتیم باتری با امنیت بالا بالا قوام پایداری بالا و عمر طولانی، تراشه های وارد شده را تفسیر می کند و MOS لوله استفاده می شود برای محافظت از کنترل و مدیریت باتری که توانایی به کار مستمر با قدرت های بزرگ کنونی، مداوم خروجی تا 1000W حداکثر قدرت لحظه تا 2KW، علاوه بر این، همراه با یو پی اس و باتری منبع تغذیه برای اکثر تجهیزات پزشکی اورژانس ارائه می کنند.
1) الزامات طراحی برای استفاده از باتری لیتیوم اضطراری اشعه ایکس دستگاه
با توجه به مشخصات محصول و نیازهای مشتری، طراحی باتری لیتیوم هوشمند برای مطابقت با موتور میزبان، ادغام راه حل امنیت بالا و راندمان بالا برابری خودکار مدیریت و مدیریت باتری هوشمند و سطل های برجسته زندگی و توابع دیگر.
1. حمایت هیئت مدیره (PCM):با توجه به خواص شیمیایی باتری لیتیم آهن فسفات هدفمند برای طراحی مدار حفاظت علاوه بر این، overcharge بر تخليه بیش از جریان اتصال کوتاه محافظت و حفاظت دما بیش از حد حمایت انجمن طراحی نیز باید ارائه باتری های قدرت تشخیص و برابری.
2 حفاظت مدار:استفاده از لوله های وارداتی سرمایه فکری و MOS و که این تراشه می تواند در شرایط ایمن و پایدار و کارآمد عمل همواره وضعیت قیمت اجحاف کردن، بیش از تخليه بیش از فعلی، اتصال کوتاه رخ می دهد، نظارت بر.
3. overcurrent فیوز:عمدتا به عدم موفقیت سیستم مدیریت باتری لیتیوم را محافظت می کند. بسته باتری معمولا استفاده از سلول های باتری پرقدرت با ظرفیت بزرگ اگر چه سیستم مدیریت باتری overcurrent و حفاظت مدار کوتاه، اگر وجود دارد اتفاق می افتد یک استثنا آن نیز منجر به عدم حفاظت و اتصال کوتاه خروجی جریان بسیار زیادی را تولید کند. بنابراین ما مجبور به اضافه کردن فیوز overcurrent هنگامی که استثناء رخ می دهد، فیوز مدار، قطع خواهد شد و غیرقابل بازیافت برای رسیدن به هدف حفاظت های غیر طبیعی.
4 سلول های باتری:استفاده از سلولهای باتری فسفات آهن لیتیم LARGE26650/3.2V/2500mAh میزان حداکثر شارژ باتری را می توان به 1 C رسید، میزان حداکثر دبی را می توان به ج 2 رسید
5 پارامترهای بسته باتری:38.4V / 39Ah (عمومی اسمی 36V/39Ah) عامل طبیعی جریان 30A، حداکثر عامل می تواند فعلی تا 50A لحظه کنونی شروع می تواند به 120A رسید.
6. باتری:مقاومتی ساخته شده حفاظت متعادل بنگاه ماشین باتری می تواند به طور موثر برای کاهش ظرفیت ناشی از اختلاف داده شده باتری و عمر باتری حداکثر رساندن جبران.
7.روش باتری براکت های پلاستیکی برای منزوی کردن و تعمیر باتری استفاده می کند که منجر به استفاده ایمن و باتری خنک کننده است.


یک جفت:24v nimh دارای باتری برای دوچرخه الکترونیکی بعدی:راه حل باتری لیتیوم برای تمیز کننده هوشمند