لیتیوم یون پلیمر دانش باتری

- Mar 29, 2017-

از لحاظ تاریخی، اسید سرب، نیکل کادمیوم (نیکل سی دی) و نیکل متال هیدرید (های Ni-MH) باتری اند انتخاب معمولی باطری برای باطری های کوچک بوده است. در خط با روند اخیر به سمت تجهیزات الکترونیکی تلفن همراه و بی سیم، باتری های قابل شارژ ملزم به ارائه چگالی انرژی بالاتر به پاسخگویی به نیازهای دستگاه های همیشه کوچکتر و سبکتر است. علاوه بر این، توجهی که در حفاظت از محیط زیست متمرکز کرده است در تقاضا برای محصولات سازگار با محیط زیست که می منجر شده است.

باتری لیتیوم یون پلیمر   امکانات

 • چگالی انرژی بالا

 • وزن یک باتری لیتیوم یون در مقایسه با یک نیکل کادمیوم و یا نیکل متال هیدرید باتری با ظرفیت مشابه است در حدود یک و نیم. علاوه بر این، حجم باتری لیتیوم یون است 40 تا 50 درصد کوچکتر از یک نیکل کادمیوم و 20 تا 30 درصد کوچکتر از یک باتری نیکل متال هیدرید.

 • باتری لیتیوم یون پلیمر ولتاژ بالا
  یک سلول لیتیوم یون واحد دارای یک ولتاژ 3.7V (مقدار متوسط) به هم سه نیکل کادمیوم و یا نیکل متال هیدرید سلول های متصل در سری است که برابر.

 • باتری لیتیوم یون پلیمر عملکرد ایمنی خوب
  به عنوان هیاهو آلومینیوم بسته بیرونی متفاوت از پوسته های متا از باتری لیتیوم یون مایع است، و یک بار مشکلات ایمنی بوجود می آیند، هیچ انفجار اما تنها گسترش وجود دارد.

 • لیتیوم یون پلیمر باتری آلودگی-رایگان
  باتری لیتیوم یون هیچ گونه مواد آلاینده مانند کادمیوم، سرب، جیوه، و غیره نمی

 • باتری یون لیتیوم پلیمر ظرفیت ها و اندازه های مختلف
  ظرفیت ها و اندازه های مختلف و می تواند برای ظرفیت 40mAh ~ 20Ah و ضخامت و 0.8mm ~ 10mm و سفارشی.

 • باتری لیتیوم یون پلیمر چرخه عمر طولانی
  در شرایط عادی، باتری لیتیوم یون تا به زندگی بیش از 500 چرخه شارژ / دشارژ.

 • لیتیوم یون پلیمر باتری بدون اثر حافظه
  باتری لیتیوم یون رایگان است از به اصطلاح اثر حافظه، یک پدیده دیده می شود در نیکل کادمیوم که در آن ظرفیت باتری آشکار هنگامی که چرخه شارژ و دشارژ کم عمق تکرار می شود کاهش می یابد.

 • سریع ظرفیت شارژ
  باتری لیتیوم یون می تواند به طور کامل در 1 تا 2 ساعت شارژ، با استفاده از یک جریان ثابت / ولتاژ ثابت (CC / CV) نوع شارژر اختصاصی با یک ولتاژ نامی از 4.2V در هر سلول.

 

لیتیوم یون پلیمر باتری نرم افزار

باتری لیتیوم یون قابل شارژ را نشان می دهد وعده های بزرگ به عنوان یک باتری برای پاسخگویی به چنین نیاز. این فن آوری باتری های جدید دارای ویژگی های بسیار عالی، مانند: چگالی بالا انرژی، ولتاژ بالا، ذخیره سازی خوب و ویژگی های چرخه عمر. این باتری به طور گسترده ای برای 3C برنامه های کاربردی از جمله: رایانه های شخصی، تلفن همراه، و برای کاربردهای الکترونیکی بی سیم شخصی یعنی CD پخش قابل حمل، PDA و غیره

3.7V 32120158 7500mah لیتیوم قابل شارژ battery.jpg پلیمر


application.png باتری لیپو

یک جفت:چه خبر از مزایای استفاده از سرب مهر و موم شده باتری باتری ما بعدی:ویژگی های NiMH باتری عمده