راه حل باتری هوشمند برای PC قرص

- Mar 20, 2017-

قرص PC، نوآوری قابل توجه دیگری به فن آوری رایانه جهان، خواستار قدرت پشتیبان گیری با توجه به ویژگی های قابل حمل، فوق العاده باریک و چند منظوره است. در مقایسه با باتری استاندارد لیتیوم استوانه ای عادی، باتری لیتیوم پلیمر است بالا استفاده از فضای قدرت، اندازه متغیر، طبیعت فوق العاده باریک، ایمنی بالا و کیفیت قابل اعتماد. بنابراین، آن را تبدیل به اولین انتخاب برای این بالا به پایان لوازم الکترونیکی مصرفی به عنوان پشتیبان قدرت.
1.Solution نیاز باتری هوشمند برای تبلت
بر اساس نیاز و مشخصات مشتریان، به اشتراک گذاری اطلاعات بین باتری لیتیوم هوشمند برای دستگاه های تبلت و میزبان می تواند با ترکیب باتری هوشمند سوخت سنج با پروتکل های ارتباطی SBS و عملکرد حفاظت ایمنی باتری در محلول به دست آورد. در این روش، مناسب، کارآمد و ایمن راه حل مدیریت باتری می تواند به حقیقت می پیوندند. فوق العاده باریک، با قدرت بالا، چرخه عمر طولانی، ایمنی بالا و بسته باتری بالا سازگاری در تمام طول راه حل مورد نیاز است.
پارامترهای 2.Specific الزامات باتری هوشمند برای تبلت
A. همراه: نام تجاری داخلی کلاس اول سلول لیتیوم پلیمر (PL5159115-2S1P / 3.8Ah / 3 .7V)؛
B.Appearance: خارجی با PET کلاسیک مصنوعی مقاله بسته بندی شده؛)
C.Circuit: دقیق مدار مدیریت باتری + ثانویه بیش از حد ولتاژ مدار حفاظت. همیشه به طور موثر مدیریت ظرفیت باتری باقی مانده با اتخاذ SBS سیستم مدیریت باتری هوشمند؛)
3.Smart راه حل باتری برای کامپیوتر قرص:
PIN A.9 پایانه اتصال خروجی: پایانه اتصال MIN. خروجی تعریف شده به عنوان 3 / P +، NTC، SMBC، SMBD، 3 / P-؛
B.Smart سوخت سنج PCM: تحت SBS سیستم مدیریت باتری هوشمند، دقیقا محاسبه ظرفیت، اطلاعات ظرفیت گزارش به موقع به دستگاه را از طریق میزبان SMBUS، و حفاظت از بسته باتری قابل شارژ هوشمند (به طور کلی به باتری لیتیوم مراجعه کنید). از آنجا که از ویژگی های شیمیایی از باتری های لیتیوم، توابع حفاظت مانند، غلو کردن، بیش از ترشحات، اتصال کوتاه، بیش از حال حاضر، و غیره باید فراهم شود برای جلوگیری از آتش سوزی و انفجار.
C.Temperature محافظت از دستگاه (یکبار مصرف): عمدتا ولتاژ سلول آزمون، که به معنی محافظت از دستگاه با دمای کار از طریق مدار محیطی زمانی که ولتاژ از تک سلولی 4.45V بیش از. در نتیجه، بسته باتری طیف می توان از بیش از ولتاژ محافظت شود؛
D.Over حفاظت جریان (BREAKER بازیابی): بیش از توابع تشخیص جریان و درجه حرارت است. هنگامی که در حال حاضر می رسد 12A و یا درجه حرارت 75 درجه سانتی گراد می رسد، بیش از حفاظت از آثار فعلی است. هنگامی که درجه حرارت کاهش می یابد، آن را سر کار عادی.
E.PL5159115 / 3.8Ah / 7.4V باتری لیتیوم پلیمر (ATL): قدرت بالا، فوق العاده نازک، امن، بسیار consisten

یک جفت:راه حل بی سیم اکسی متری باتری لیتیوم پلیمر بعدی:الزامات طراحی برای پمپ تزریق پزشکی با باتری های لیتیوم