خانه هوشمند LED چراغ 18650 لیتیوم باتری راه حل

- Mar 22, 2017-

پیش گفتار:با گسترش بازار داخلی، همین دلیل است که چراغ آینه کمد لباس LED چراغ و چراغ ال ای دی خانگی دیگر به داخل خانه, اعمال می شوند پیشنهاد امنیت بالا و شرایط ذخیره انرژی. در مقایسه با NiCd و NiMH باتری چراغ چراغ، چراغ خانه چراغ لیتیوم باتری پیشرفته ترین چراغ چراغ باتری لیتیوم در جهان.
باتری لیتیوم 18650 مصوب از استانداردهای UL/م ایمنی و کنترل اصلی IC و MOS لوله مورد استفاده در هیئت مدیره حمایت تمام قطعات وارد شده، علاوه بر این، تمام قطعات استاندارد مواد در دیدار الزامات زیست محیطی.
1) الزامات طراحی برای باتری لیتیوم چراغ های هوشمند LED صفحه اصلی
براساس مطالبات مشخصات محصول و مصرف کنندگان هوشمند چراغ نور باتری لیتیوم مطابق محصولات خانگی ایمنی و حفاظت از انرژی حفاظت از محیط زیست به حساب شرایط معمول روشنایی, و می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان چراغ برق اضطراری. باتری های لیتیوم چراغ LED می توانید درایو آینه های لوازم آرایشی و بهداشتی به کار به طور مداوم در مدت یک ماه، کار زمان 30-60 دقیقه در روز، 200mA عامل فعلی از چراغ.
1. حمایت هیئت مدیره (PCM):برای باتری های قابل شارژ هوشمند برای محافظت از مدار طراحی انجمن حفاظت برای محاسبه قدرت هوشمند، بیش از تخليه اتصال کوتاه حفاظت برای جلوگیری از خطر سوختگي و انفجار به دلیل خواص شیمیایی آن overcharge نیاز دارد.
2 حفاظت سرمایه فکری:که این تراشه می تواند در شرایط ایمن و پایدار و کارآمد عمل تابع اصلی طراحی حفاظت از تراشه و همواره وضعیت قیمت اجحاف کردن، نظارت بر بیش از تخليه بیش از فعلی، اتصال کوتاه رخ داده است.
3. overcurrent فیلم حفاظت (PTC):برای طراحی حفاظت ثانویه. PTC resettable فیوز با حفاظت overcurrent بازیابی خودکار تابع دو. باتری محصولات در PTC باتری از تخلیه بزرگ فعلی با دمای بالا جلوگیری می توانید.
4 باتری سلولی:18650/2600mAh/3.7V شناخته شده لیتیوم یون باتری سلول، با نسبت بالای انرژی و امنیت.
5.MOSFET:اقدام به عنوان یک سوئیچ در مدار حفاظت و توازن ولتاژ در بار
6.LED:سرب باتری های نور با شفافیت بالا چراغ صرفه جویی در انرژی.

3.7V 4000mAh 18650 Battery Pack.jpg

یک جفت:باتری لیتیوم UAV برای هواپیما rc بعدی:24v nimh دارای باتری برای دوچرخه الکترونیکی