خانه های هوشمند چراغ های LED باتری لیتیوم 18650 راه حل

- May 02, 2017-

پیش گفتار: با گسترش بازار داخلی، به این دلیل که آینه چراغ های LED، چراغ های LED کمد لباس و دیگر چراغ خانه LED به داخل خانه استفاده می شود، پیشنهاد امنیت بالا و الزامات صرفه جویی در انرژی. در مقایسه با باتری های NiCd / NiMH دارای چراغ های LED، چراغ های LED خانگی باتری های لیتیوم پیشرفته ترین چراغ های LED باتری لیتیوم در جهان است.
باتری لیتیوم 18650 است با استانداردهای UL / ایمنی CE تایید و کنترل اصلی IC و MOS لوله مورد استفاده بر روی حفاظت همه قطعات وارداتی، علاوه بر این، تمام قطعات استاندارد از مواد مطابق با الزامات زیست محیطی است.
1) الزامات طراحی برای خانه های هوشمند چراغ های LED باتری لیتیوم
بر اساس خواسته های مشخصات محصول و مصرف کنندگان، باتری های لیتیوم نور LED هوشمند تطبیق محصولات خانگی، گرفتن ایمنی و حفاظت از انرژی حفاظت از محیط زیست به حساب، شرایط نور معمول، و می تواند به عنوان برق اضطراری LED استفاده می شود. باتری های لیتیوم چراغ های LED می توانید آینه لوازم آرایشی و بهداشتی درایو به کار به طور مستمر به مدت یک ماه، زمان کار 30-60 دقیقه روزانه، 200MA عامل های فعلی از LED.
1.Protection انجمن (PCM): طراحی شده برای باتری های قابل شارژ هوشمند برای حفاظت از مدار، هیئت مدیره را به محافظت از نیاز به ارائه محاسبات هوشمند قدرت، غلو کردن، بیش از ترشحات، اتصال کوتاه، بیش از حفاظت جریان برای جلوگیری از خطر سوختن و انفجار به دلیل شیمیایی آن خواص.
2.Protection IC: تابع اصلی از طراحی است که برای محافظت از تراشه، و به طور مداوم نظارت بر وضعیت از غلو کردن، بیش از ترشحات، بیش از حال حاضر، اتصال کوتاه رخ می دهد، به طوری که تراشه را می در یک وضعیت امن، پایدار و کارآمد به کار گیرند.
فیلم 3.Overcurrent حفاظت (PTC): به طور عمده برای طراحی حفاظت ثانویه. PTC بازنشانی فیوز با حفاظت از overcurrent، بهبود خودکار عملکرد دوگانه است. محصولات باتری در PTC می توانید باتری را از جریان تخلیه بزرگ با درجه حرارت بالا جلوگیری می کند.
4.Battery همراه: 18650 / 2600mAh شده / 3.7V نام تجاری شناخته شده سلول باتری های لیتیوم یون، با نسبت انرژی بالا و امنیت.
5.MOSFET: اقدام به عنوان یک سوئیچ در حفاظت از مدار، و تعادل ولتاژ در سراسر بار
6.LED: LED باتری نور با روشنایی بالا، LED صرفه جویی در انرژی.
بسته 7.Battery: لوله های پی وی سی.

pack.jpg باتری

pack2.jpg باترییک جفت:باتری لیتیوم یون 18650 با ظرفیت 1500 ~ 2800 و ظرفیت 18650 باتری / مواد / تجهیزات بعدی:دستورالعمل ماشین پرش نویسنده برای استفاده