راه حل بی سیم اکسی متری باتری لیتیوم پلیمر

- Mar 17, 2017-

ارجاع: (کلمات کلیدی: بی سیم اکسیمتر باتری لیتیوم پلیمر) با راحتی از اکسیمتر بی سیم قابل حمل، آن را بیشتر و بیشتر محبوب در سراسر شد، که می تواند برای موسسات پزشکی و یا خانواده برای اندازه گیری ضربان قلب انسان، اشباع اکسیژن، شاخص پرفیوژن استفاده می شود (PI ) و داده های دیگر در ورزشی و یا خواب، و پس از آن کمک به کاربران پهلو به پهلو از وضعیت سلامت نگه دارید، علاوه بر این شما نیز برخی از چیزهایی دست و پا گیر مانند جمع آوری خون، امکان انتقال عفونت، و در انتظار اجتناب کنند. علاوه بر این، آن است که توسط باتری پلیمر عملکرد بالا طراحی شده برای دستیابی به نیازهای عملیات پایدار، کارآمد و پایدار.
1) باتری لیتیوم پلیمر مورد نیاز طراحی
با توجه به الزامات از مصرف کنندگان، به منظور تحقق بخشیدن به اشتراک گذاشتن اطلاعات بین بسته های باتری و موتور میزبان، و مدیریت باتری پلیمر منطقی، کارآمد و ایمن، ما طراحی یک میزبان حمایت از بسته باتری پلیمر به ادغام باتری پلیمر و عملکرد حفاظت ایمنی باتری با یکدیگر. بر اساس ایمنی باتری، باتری، و کل سیستم در این برنامه طراحی طیف، طراحی مطابق با الزامات طراحی و صدور گواهینامه مقررات مربوط. بنابراین، به منظور حصول اطمینان از ایمنی و قابلیت اطمینان از باتری پلیمر، ما طراحی حفاظت چند لایه در بسته باتری داخلی برای جلوگیری از اتصال کوتاه و یا آسیب های ناشی از غلو کردن، بیش تخلیه از باتری لیتیم.
1.Lithium مدل باتری پلیمر: 301848PL / 210mAh / 3.7V
نیاز طراحی 2.Circuit:
A.single ولتاژ باتری حفاظت قیمت اجحاف کردن: 0.25V 4.28 ±
B.single ولتاژ باتری بهبود اجحاف کردن: 0.50V 4.08 ±
باتری C.single بیش از ولتاژ حفاظت تخلیه: 0.08V 3.00 ±
باتری D.single بیش از ولتاژ بهبود تخلیه: 0.08V 3.00 ±
باتری E.Combined بیش از حفاظت جریان (10ms در): 1.5 ~ 3.5A
باتری F.Finished را می توان از آسیب اتصال کوتاه و بار معکوس محافظت می شود.
G.Battery زندگی مورد نیاز چرخه: 300 ~ 500times (شارژ ملی و استانداردهای تخلیه)
H.Battery نیاز طراحی ابعاد: با اشاره به پوسته میزبان
2) طراحی برای اکسیمتری بی سیم باتری لیتیوم پلیمر
1. باتری لیتیوم پلیمر محافظت از پنل (PCM): طراحی شده برای باتری اکسیمتری پلیمر بی سیم برای محافظت مدار، هیئت مدیره را به محافظت از نیاز به ارائه محاسبات هوشمند قدرت، غلو کردن، بیش از ترشحات، اتصال کوتاه، بیش از حفاظت جریان برای جلوگیری از خطر سوختن و انفجار به دلیل خواص شیمیایی آن است.
2.Protection IC: تابع اصلی از این طرح است که برای محافظت تراشه، و به طور مداوم نظارت بر وضعیت از غلو کردن، بیش از ترشحات، بیش از حال حاضر، اتصال کوتاه رخ می دهد، به طوری که این تراشه می تواند در یک وضعیت امن، پایدار و کارآمد به کار گیرند.
همراه 3.lithium پلیمر باتری: 301،848 سلول / 210mAh / 3.7V Li- پلیمر
4.MOSFET: اثر درست ترانزیستور به عنوان یک سوئیچ در حفاظت از مدار عمل می کند، و تعادل ولتاژ در سراسر بار.
بسته بندی 5. باتری لیتیوم پلیمر: مهر و موم شده و ثابت با درجه حرارت بالا نوار چسب در هر دو طرف

1.JPG

DSCN0888.jpg


یک جفت:راه حل های هوشمند ساعت مچی باتری لیتیوم پلیمر بعدی:راه حل باتری هوشمند برای PC قرص