باتری 18650 بسته 12 ولت باتری پشتیبان گیری (5V افزایش) راه حل

- Mar 21, 2017-

با توسعه سریع بازار الکترونیک و فن آوری در سال های اخیر، عملکرد بسیاری از محصولات وابسته به جریان متناوب است و اگر غیر منتظره متوقف می شود قدرت قطع برق رخ می دهد، بنابراین، به منظور حل مشکلات فوق و انجام انتقال و ذخیره داده ها، ما نوع قدرت پشتیبان لیتیوم یون با ظرفیت استقامت است که محدوده ولتاژ از 3.7v به 5V طراحی شده ، علاوه بر این, آن می تواند ثبات ولتاژ خروجی به سرعت، و ارائه قدرت برای کاربر محصولات الکترونیکی به طور خودکار.

1) الزامات طراحی برای اینترنت از18650 باتری 12 ولتدر خواست مشخصات محصول و مصرف کنندگان پروتکل ارتباط ترمینال، تفسیر بر اساس سری 18650 باتری های لیتیم (ولتاژ 3.7v) و اینترنت چیز حمایت از میزبان باتری پشتیبان ولتاژ خروجی 5V تحت شرایط عادی. و زمانی که محصول نهایی عمل غیر طبیعی به علت قطع برق یا غیر طبیعی شده, اینترنت چیز حمایت از باتری پشتیبان میزبان ادامه به قدرت محصولات و در نهایت رسیدن به مدیریت قدرت مناسب و کارآمد و امن. براساس ایمنی باتری باطری و کل سیستم به منظور تحقق ادغام با میزبان کاملا، و شرایط مربوطه طراحی و مقررات صدور گواهینامه, و همچنین اطمینان از ایمنی و قابلیت اطمینان از باتری لیتیوم باتری چند لایه محافظ برای جلوگیری از آسیب ناشی از قیمت اجحاف کردن ترشح بیش از حد و یا اتصال کوتاه است.

2) طرح طراحی برای اینترنت چیز 18650 باتری 12 ولت

1.18650 بسته باتری 12v حمایت هیئت مدیره (PCM):برای باتری های قابل شارژ هوشمند برای محافظت از مدار طراحی انجمن حفاظت برای محاسبه قدرت هوشمند، بیش از تخليه اتصال کوتاه حفاظت برای جلوگیری از خطر سوختگي و انفجار به دلیل خواص شیمیایی آن overcharge نیاز دارد.

2.18650 باتری بسته 12v IC حفاظت:که این تراشه می تواند در شرایط ایمن و پایدار و کارآمد عمل تابع اصلی طراحی حفاظت از تراشه و همواره وضعیت قیمت اجحاف کردن، نظارت بر بیش از تخليه بیش از فعلی، اتصال کوتاه رخ داده است.
3. overcurrent فیلم حفاظت (PTC):برای طراحی حفاظت ثانویه. PTC resettable فیوز با حفاظت overcurrent بازیابی خودکار تابع دو. باتری محصولات در PTC باتری از تخلیه بزرگ فعلی با دمای بالا جلوگیری می توانید.
4.سلول باتری لیتیوم 18650
5.MOSFET:
اقدام به عنوان یک سوئیچ در حفاظت مدار و توازن ولتاژ در بار، گسترش عمر خود.
6.18650 باتری پک 12 ولت افزایش کنترل تراشه (S-8365AABBA):قابلیت DC افزایش تراشه با overcurrent و برابر شوكهاي الكتريكي، حفاظت مدار کوتاه، ولتاژ خروجی ثابت پایدار و جریان قوی، واقعا کارآمد و کم از دست دادن امتیاز می تواند.
باتری 7.18650 بسته 12vCharge تراشه در مدیریت:با استفاده از راه حل مدیریت صنعت اثبات اتهام. دقت 1%، جریان (1000mA کنونی می تواند تنظیم شود)، برای اطمینان از شارژ کامل در هر زمان.


یک جفت:چگونه به شارژ باتری LIPO درست است؟ بعدی:هدف پیری باتری لیتیوم