معرفی مختصری از قدرت باتری لیتیوم

- Mar 22, 2017-

فرم اصلیقدرت باتری لیتیوم
(1) پوشش باتری
(2) مواد فعال مثبت برای اکسید کبالت لیتیوم است.
(3 دیافراگم) - ویژه کامپوزیت غشاء و فرآیندهای غشایی
(4) مواد فعال منفی کربن است.
(5 الکترولیت های آلی)
(6) پوسته باتری
عملکرد برتر دو
قدرت باتری لیتیوم
برتری لیتیوم یون باتری، ما اغلب می گویند نیکل کادمیوم باتری های سنتی (Ni/cd) است و (Ni/cd) از نظر باتری Ni MH. سپس, باتری لیتیوم آیون در کجا است؟
(1) میزان ولتاژ بالا (2) از انرژی (3) و طول چرخه زندگی (4) کم خود را تخلیه (5) هیچ اثر حافظه (6) و بدون آلودگی
فرایند مونتاژ سه قدرت باتری لیتیوم
لیتیم فن آوری باتری قدرت و تکنولوژی مورد نیاز است بسیار سخت پیچیده, فقط به طور خلاصه چند تا معرفی کنید فرآیندهای اصلی آن.
(1) به روش
مامور ویژه حلال و چسباندن با استفاده از الکترود مثبت و منفی مواد فعال و مخلوط پودر پس از تکان دهنده، مواد قطب مثبت و منفی به دوغاب با سرعت بالا.
(2) فیلم
دوغاب آماده طور مساوی در سطح خشک، فلزی فویل پوشیده بود. صفحه مثبت و قطعه قطب منفی.
(3) مجمع
با توجه به صفحه مثبت و منفی پلیت و دیافراگم دیافراگم: بالا به پایین سفارش قرار داده شده سیم پیچ به هسته قطب سلول و سپس به الکترولیت فرایند بسته بندی فرایند مونتاژ کامل باتری، باتری ساخته شده است.
(4) به
تست تخلیه شارژ در محصول نهایی باتری باتری شارژ و تخلیه تجهیزات هر سلول، تست غربالگری از محصولات باتری به کارخانه واجد شرایط.
چهار، ویژگی های امنیتی از قدرت باتری لیتیوم
باتری لیتیوم به طور گسترده ای در زندگی روزمره مردم استفاده شده است، بنابراین عملکرد ایمنی آن کاملا باید به مورد اول بررسی شاخص باتری لیتیوم یون. شاخص ارزیابی عملکرد ایمنی از لیتیوم باتری قدرت, مقررات بین المللی معیارهای بسیار سخت، باتری یون لیتیوم واجد شرایط باید شرایط زیر بر عملکرد ایمنی باشند.
(1) کوتاه: بدون آتش، بدون انفجار;
(2) شارژ: بدون آتش، بدون انفجار
(3) تست جعبه داغ: هیچ آتش بدون انفجار (150 ℃ 10 دقیقه)
(4) طب سوزنی: بدون انفجار (با قطر 3mm ناخن نفوذ باتری)
(5) تاثیر صفحه: هیچ آتش بدون انفجار (وزن 10 کیلوگرم از 1 متر ارتفاع در باتری)
(6): هیچ انفجار (سوزاندن گاز شعله کباب باتری)
پنج باتری لیتیوم است نوع جدیدی از باتری های حفاظت از محیط زیست سبز
نوع جدیدی از سبز باتری های حفاظت از محیط زیست است که در سال های اخیر قرار گرفته است استفاده از و یا در روند تحقیق و توسعه از نوع کارایی بالا، بدون آلودگی باتری هستند. در حال حاضر، به طور گسترده ای استفاده شده است برای باتری های لیتیوم، نیکل هیدرید فلزی باتری و ترویج استفاده از جیوه باتری منگنز روي آزاد مي شود و توسعه لیتیوم یا لیتیوم یون باتری, سلول های سوخت پلاستیکی، خازن ذخیره سازی انرژی های الکتروشیمیایی رده سبز باتری جدید است. علاوه بر این, سلول خورشیدی در حال حاضر استفاده از انرژی خورشیدی به طور گسترده ای برای دریافت تبدیل (همچنین به عنوان فتوولتائیک) استفاده شده است، نیز به این دسته تعلق دارند.

یک جفت:پخش کننده قابل حمل بلوتوث باتری یدکی 18650 بسته طراحی راه حل بعدی:بهبود خدمات ODM نصب شده باتری