مقايسه لیتیوم باتری نیکل هیدرید فلزی باتری شارژ کردن فن آوری

- Mar 16, 2017-

مقايسه لیتیوم باتری نیکل هیدرید فلزی باتری شارژ کردن فن آوری

قبل ازباتری های لیتیمو باتری های nimhشارژمشکلات فنی, که را توضیح می دهیممیزان شارژ, آن بیان شده با andquot نامه; Candquot; andquot; Candquot; 1.0 ساعت شارژ باتری ظرفیت تعریف شده است. که باتری به طور کامل شارژ نیاز به عنوان مثال، از 800 میلی آمپر ساعت (ماه) شارژ باتری 0.5 C استفاده از رتبه بندی می تواند به ma 400 شارژ فعلی نظریه شارژ باید 2 ساعت باشد. توسط تکنولوژی است در واقع کنترل ولتاژ و جریان حکم شارژ الکتریکی و توانایی.


داده شده ولتاژ 1.2 ولت/نیکل فلزی باتری هیدرید اغلب گفته اشاره به منومرهای باتری های V nimh 1.2، باتری های قابل شارژ است که می باید به عنوان بالا به عنوان 1.5 1.6 V ولتاژ شارژ/بخش. تصمیم بگیرید که برای قطع وجود چند هستند اتخاذ مختلف شارژ فن آوری می تواند چند نوع فعلی از جمله فن آوری: Δ منفی ولتاژ پیک ولتاژ تشخیص Δ دما (dT/dT) آستانه درجه حرارت و تایمر اینجا توصیف چگونه خاص کار, andquot; baiduandquot; دیگر. آن باید اشاره کرد که، بالا پایان شارژر می تواند این فناوری در همان از شارژر باتری nimh ادغام.
اوج اوج ولتاژ مدار در تشخیص، ختم برنامه ریزی شده شارژ ولتاژ قله رزرو 1.5 V/بخش، باتری می تواند به حدود 97% توان.


لیتیوم یون باتری شارژ اصل و نیکل هیدرید فلزی باتری شارژ روش معمول است شرايط 0.5 تا 1 ج ج منظور از طریق شارژ باتری 4.2 V/روز. در حال شارژ، افزایش دمای باتری یون لیتیوم باید نگه داشته و در کمتر از 5 ℃، درجه حرارت بالا را نشان می دهد که ممکن است منجر به احتراق خودبخودی. آبگیری trickling بخشی از باتری شارژ چرخه افزایش درجه حرارت بزرگ، است به احتمال زیاد برای احتراق خودبخودی. برای لیتیوم باتری شارژ دوره ای می روند تغییرات جریان و ولتاژ، شارژر باتری لیتیوم معمولا شارژر هوشمند، می تواند در زمان واقعی نظارت و کنترل پروسه شارژ باتری های لیتیوم یون. باتری لیتیوم در فاز ثابت در حال حاضر به طور کلی سریع تر راه برای افزایش ولتاژ باتری لیتیوم به 4.2 پنجم/بخش سپس تصویب فشار ثابت شارژ قطره اي، اگر شما donand #39; t استفاده از شدت شارژ باتری های لیتیوم را تنها به اتهام نقطه حدود 85 درصد است که کمتر از ولتاژ باتری های nimh.


یک جفت:ما از جزئیات، ما nimh دارای باتری زندگی به کار طولانی را بعدی:باتری های اصلی و تفاوت باتری های قابل شارژ