درست بهره برداری از قدرت تلفن همراه ممکن برای جلوگیری از زودرس باتری

- Mar 27, 2017-

نکته اصلی: قدرت موبایل اکثر مصرف کنندگان تبدیل شده اند ضروری است به زندگی روزمره با تجهیزات دیجیتال با این حال، ما راحت موبایل ما را به عین لذت بردن از قدرت، عملکرد ایمنی آن شناخته است که هر کس، در حال حاضر برای everyonehow محبوبیت استفاده روزانه از قدرت تلفن همراه برای عملکرد مناسب نیاز دارد.


قدرت موبایل اکثر مصرف کنندگان ضروری برای زندگی روزمره با تجهیزات دیجیتال تبدیل شده اند، با این حال، ما لذت بردن از قدرت مناسب همراه ما را به همان زمان، عملکرد ایمنی شناخته که هر کس نیاز دارد، و در حال حاضر به همه گسترش استفاده روزمره howin در قدرت تلفن همراه برای عملکرد مناسب است.
یکی می میرند: قطره مرده
با این حال، برای اکثر مصرف کنندگان موبایل قدرت ساختار داخلی و اثر عایق خوب است یا بد دشوار به دانستن, بنابراین ما استفاده روزانه از قدرت تلفن همراه، اولین چیزی که توجه داشته باشید برای جلوگیری از سقوط قدرت های تلفن همراه، نسبتا صحبت کردن، کار moresolid همراه مصرفی معمولا از طریق باتری شیوه ثابت برخی از هر طول سیم جامد ثابت، مناسب سیم ثابت و معامله خوب بیشتر افزایش عایق داخلی است.
مرگ قانون دوم: درجه حرارت مرده
اکثر لیتیوم باتری دمای-20 درجه سانتی گراد - 60 درجه سانتی گراد، دمای مطلوب 0 ° C - 40 درجه C.Using مواد مختلف کاتد از باتری های لیتیوم نیز عملیات مختلف و درجه حرارت مطلوب است. در حال حاضر بسیاری از محصولات الکترونیکی در طراحی حفاظت باتری لیتیوم است در جایی مانند ipad شرکت اپل وجود دارد, غیر فعال کردن عملیات شارژ برای جلوگیری از در دماهای پایین به دلیل chargingdamage وضعیت باتری زمانی که سنسور داخلی تشخیص دمای محیط بسیار پایین است، آن را به طور خودکار است. بنابراین، همان باتری لیتیوم، قدرت تلفن همراه در استفاده روزانه ما، باید همان را در اجتناب دمای محیط بسیار پایین است و یا وضعیت بیش از حد بالا.
مرگ سه: انفجار مرگ
معتقدم که بسیاری از مردم در مورد باتری لیتیوم خبر انفجار تلفن همراه قدرت هنگامی که ما نیاز به دور انداختن زمان، به آتش انداخته نمی شود یا با زباله های خانگی درجه پر سر و صدا خرد و burningthere دود و یا خطرات انفجار، و همچنین جدی باعث آسیب به محیط زیست شنیده. آن که استفاده از شارژر تحتانی شانس به علت انفجار باتری های لیتیوم در مقایسه با روند تخلیه خواهد شد، باتری شارژ زمان خطرناک ترین است که چرا اکثر انفجار تلفن همراه در chargeoccurs که به ذکر است که. بنابراین ما باید از آن استفاده روزمره و یا کیفیت اصلی و شارژر تلفن همراه قابل اعتماد به اتهام خرید.
چهار مرد: snub مرده
مصرف کنندگان استفاده شود می توانید حذف باتری ذخیره شده به طور جداگانه، و مدار مدار آماده به کار یا خواب زمستانی در شرایط کار، گذشت زمان تخلیه خواهد شد. اگر چه قدرت موبایل حفاظت مدار داخل باتری قطره باتری (ولتاژ) به مبلغ شارژ، آن خودکار مدار به منظور کاهش مصرف برق از دست دادن اما مدار حفاظت ولتاژ کم قدرت تلفن همراه در حال حاضر در دسترس برای تنظیم differentTherefore قطع خواهد شد، ما باید سعی کنید برای جلوگیری از کمبود برق در سریع حرکت زمانی بلند مدت (سه تا شش ماه یا بیشتر ، بسته به قدرت موبایل اتلاف بستگی دارد چقدر خود)، باتری های استفاده نشده در این زمان به صورت قرار دادن بیش از ظاهر می شود و باتری evencapacity به طور مستقیم منجر به کاهش شدید. بنابراین ما خرید برق تلفن همراه پس از یک زمان خاص یک بار شارژ و دشارژ هر، بهترین راه برای خود عمر طولانی است.

یک جفت:دوچرخه الکتریکی باتری های سرب حذف خواهد شد بعدی:تولید کننده باتری های قابل شارژ nimh دارای باتری/Ni-MH 1.2V پیشرو با CE, ROHS, گواهینامه های UL