چقدر می دانید به 18650 باتری و باتری لیتیوم پلیمر

- Mar 04, 2017-

lipo battery.jpg


از چپ به راست، ترتيب برای باتری استاندارد لیتیوم 18650,آل ترکیب بسته بندی فیلم برای باتری لیتیوم آیون و RC لیتیوم یون batteriesused برای برق اضطراری.

lipobattery-w.jpg

3.7 V / 5000 میلی آمپر نرم بسته بندی پلیمری قدرت: 10.5 Wh


3575175 battery.jpg


3575175means اندازه باتری: 3.5mmX75mmX175mm


3200mah  battery.jpg

ولتاژ: 11.1V 3رایانه های شخصی 3.7v سریال همراه باتری بسته بندی شده


شماره یک: سردرگمی انواع سلول


برای لیتیوم یون باتری اصل تکنولوژی خوانندگان ناآشنا 18650 باتری های لیتیوم یون و لیتیوم پلیمر باتری برآورد است به گوش دادن به حداکثر دو واژه، بسیاری از بازرگانان در تبلیغات محصولات خود را به ستایش خدا پلیمر باتری، باتری 18650 بر روی زمین، بیش از حد جدی است.


در واقع اصل انواع مختلف سلول ها هستند اساسا همان، مثبت و منفی و الکترولیت، فعلی جریان اصلی تک لیتیوم باتری ولتاژ اسمی 3.7 ولت است، معمولا مواد آند به طور کلی کبالت کبالت لیتیوم اسید نیکل منگنز لیتیم اسید (همچنین به نام مواد سه گانه) منگنز لیتیم اسید یا فسفات آهن لیتیم، و غیره، برای مواد آند گرافیت ، الکترولیت شش لیتیم فلوئورید فسفات راه حل کلی است. صنعت اغلب استفاده از مدل باتری باتری لیتیوم برای شناسایی اندازه کلی، مانند ولتاژ تشخیص استاندارد فشار لیتیوم باتری لیتیوم باتری، باتری تخلیه نسبت تشخیص آنها (ج 1 حداکثر دبی) نسبت باتری (بزرگتر از دبی 1 c) و با توجه به مواد الکترود مثبت به تشخیص باتری اسید لیتیم کبالت خالص باتری لیتیوم می تواند به انواع مختلف با توجه به قوانین مختلف تقسیم ، باتری لیتیوم سه تایی باتری های لیتیم آهن (است که کارخانه احمق با مستقل حقوق مالکیت معنوی از آهن باتری). به طور گسترده ای برای باتری های یون لیتیوم میان پوسته کپسوله سازی مواد با توجه به اطلاعات بیشتر، از قبیل 18650 یگدیگر پوسته فولادی و زود هنگام باتری گوشی با یگدیگر پوسته آلومینیوم به نمایندگی مراجعه کننده. جریان اصلی است لو: بسته بندی سو کامپوزیت از باتری لیتیوم یون باتری پلیمر لیتیوم یا بسته بندی های انعطاف پذیر تماس با ما آن.


برای شناسایی تجهیزات استفاده شده توسط باتری دشوار 18650 باتری 18 میلی متر ضخامت قطر به ضخامت مشخصات محصول باید بیشتر از 18 mm بیش از 65 mm نیست. اما 18650 کاهش هزینه ها تصمیم گرفت سهم بازار خود را، بنابراین من امیدوارم که ارزان می توانید 18650, امید نازک هم ممکن است باتری لیتیوم پلیمر را انتخاب کنید.


Tاو ظرفیت شماره # ۲: هیچ تمامیت اخلاقی است
Donand #39; t می دانیم زمانی برای شروع، بسیاری از مردم که همیشه در زیبایی بزرگ احساس باتری ظرفیت بهتر است، اما وجود دارد واقعا بالاتر، ظرفیت بزرگ در باتری است? بالای باتری 18650 واردات برندهای 18650 تا کنون تنها محصول ظرفیت تولید می تواند دستیابی به حداکثر ظرفیت میلی آمپر 4100, عمومی داخلی معلق در هوا حدود 2600 میلی آمپر است. اگر استفاده از محصولات وارداتی مطابق معمول فعلی با مجموع ظرفیت 20000 میلی آمپر، به عنوان مثال، نیز 5 تکنولوژی موازی با هم، نه به ذکر است محصولات داخلی بیشتر سری-موازی نیاز. نور کوچک و قابل حمل، به راحتی 30000 میلی آمپر، میلی آمپر 50000 شارژ گنج را خلع سلاح بیشتر روح می باشد می دانید است برای گمراه کردن مصرف کنندگان با مدل محصول مانند شارژ 50000 m گنج فروش عقب فقط می دانیم، اصلی 50000 متر است مدل محصول، به جای ظرفیت شارژ.


18650 باتری سری موازی ترکیب انسجام مورد نیاز بالا برای باتری خود را، اگر باتری تنها مشکلات داخلی مانند یکی از باتری های در بسته باتری ولتاژ پایین است سپس قطعا را بکشید پایین ولتاژ باتری تمام ارزش و افزایش مقاومت، اگر هنوز هم استفاده از باتری اصلی توسط فعلی است به احتمال زیاد به علت انفجار حرارت باتری ، لو: سو بسته بندی های انعطاف پذیر از باتری های لیتیوم پلیمر این درست است، اما پوسته های فولادی نسبتا یگدیگر 18650 لیتیوم یون باتری لیتیوم پلیمر باتری خواهد شد منفجر شود، اما ناچار رخ دهد. برچسب محصول ظرفیت باتری بزرگتر بهتر نیست.


علاوه بر این، حتی در انطباق با ظرفیت مشخصه اما در واقع می تواند ارائه قدرت چند است؟ به منظور بیشتر بصری در این موضوع، ما را به عموزاده اضطراری شروع قدرت درک گنج شارژ. ظرفیت باتری خود را نشان دهنده، باتری ارائه می کنند که قدرت درست مثل استخر، بزرگتر استخر ذخیره آب، بیشتر فرایند شارژ و دشارژ است مثل یک استخر آب انبار و آب روند، می خواهید باید به تفاوت فشار به شکل آب. برای 3.7 ولت باتری خواهد شد نه با 3.7 ولت ولتاژ پر آن باید ولتاژ بالاتر. با 10000 میلی آمپر شارژ گنج در بازار برای مصرف داخلی استاندارد 3.7 ولت ولتاژ باتری، هنگامی که نیاز به همان ساخته شده 3.7 ولت باتری شارژ دستگاه (در حال حاضر اکثریت قریب به اتفاق از باتری های لیتیوم باتری هستند همان ولتاژ 3.7)، تا مرحله باید 5 پنجم (به جز USB رابط استاندارد ولتاژ USB - C)، با andquot; clampandquot; ظهور باتری در تحول نرخ تبدیل 91% (این باتری خوب است)، در واقع شارژ گنج خروجی قدرت ارائه شده توسط فرمول زیر:


ج = C1 * (5) ارائه 3.7 * 3.7 = 10000 میلی آمپر * 0.74 * 0.91 = 6734 میلی آمپر
ظرفیت خروجی موثر (گفت از جمله C 5 v C1) نشان دهنده ظرفیت باتری


این است که بگوییم ظرفیت اسمی 10000 میلی آمپر باتری شارژ گنج گنج شارژ در استفاده عملی برق خروجی را تامین می کنند, با توجه به محاسبات بهینه و ماه تنها 6700 بعد donand #39؛ احمق وجدان می شود, تجار خواهد شد بر روی برچسب محصول و شناسایی ظرفیت خروجی موثر ظرفیت باتری (ظرفیت واقعی قابل استفاده).تخلیه فعلی برای 1 بار


مثال: 10 c 1000 میلی آمپر باتری لیتیوم، گفت: 10 بار حداکثر دبی دبی بزرگترین فعلی فعلی برای باتری است: کارشناسی ارشد 10 x 1000 = 10.


معمولا ما 1 c تخلیه باتری لیتیوم باتری استاندارد 2 c - 10 c برای نسبت کوچک باتری تخلیه، بیش از 10 c برای نرخ بالای باتری می گویند.


نسبت باتری و تفاوت اصلی سنتی سلول های استاندارد است که مهارت های مختلف سلول های استاندارد و نسبت کوچک باتری با فرایند بسیار سیم پیچ که سریع شروع تغذیه با استفاده از سرعت بالای باتری صفحه داخلی آن توسط فرایند آبکاری ساخته شده آن را نیز فراهم می کند ساده و آسان به روش غیر مستقیم تشخیص تکنولوژی سیم پیچ دو طرف باتری کمی ضخیم خواهد ، گین کمی ضعیف است و ورقه ورقه شدن روند نسبت باتری بنیانگذار نسبتا مسطح است. نسبت باتری به منظور خواستار بزرگ دبی جریان نیاز است، آن اتخاذ ورق ضخیم تر، ضخیم تر لیتیوم یون غشاء جدایی، همان حجم ظرفیت کمی کاهش خواهد یافت، اما نسبت به ایمنی، ظرفیت کوچک قربانی نه کلمه است.


با شارژ گنج به عنوان قدرت راه اندازی اورژانس بزرگترین تفاوت است که قدرت اضطراری شروع است نیاز به لحظه تخلیه بزرگ فعلی، راه اندازی سیستم جرقه زنی برای وسیله نقلیه شروع موتور، که نیاز به استفاده از andquot; ratioandquot; باتری به عنوان باتری، عمومی خوب نسبت بزرگ دبی 35 c - 40 c استاندارد همراه سنتی است واجد شرایط برای این کار اگر andquot; dirtyandquot; تاجر با یک باتری استاندارد ارائه قدرت اضطراری شروع محصولات قدرت زندگی doesnand #39; t رشد لحظه بزرگ جریان تخلیه تفکیک لیتیوم یون غشاء جدایی بسیار آسان است به نور چند بار استفاده می شود یا سوخته تب در نقطه.


شماره ۴: andquot; optionalandquot; مدار حفاظت
در باتری های یون لیتیوم یا لیتیوم باتری در روند استفاده به منظور جلوگیری از خطای کاربر ناشی از عملکرد باتری، باتری با تجزیه الکترولیت در فشار گاز تولید شده افزایش می یابد، آن علت ناشی از آتش و بارش از باتری های لیتیوم فلزی خطر پارگی و بیش از ترشحات، ویژگی های باتری تنزل دلایل مختلف ، مانند در یون لیتیوم باتری مدار و حفاظت مدار باید استفاده شود. حفاظت از باتری قابل شارژ لیتیوم یون را باید زیر حفاظت چهار تابع، برای اطمینان از ایمنی و قابلیت اطمینان از باتری. Overcharge حفاظت، جلوگیری از هنگامی که ولتاژ باتری، باتری قیمت اجحاف کردن، آسان به علت ویژگی های باتری تخریب، آتش و شکستن برای اطمینان از ایمنی بیش از حد شارژ باتری. حفاظت، جلوگیری از بیش از محدودیت های تخلیه باتری هنگامی که ولتاژ باتری تخلیه، تخلیه باتری منجر به طور مستقیم به تخریب عملکرد داخلی الکتروشیمیایی باتری تاثیر نور عمر باتری یا باتری های مرده. Overcurrent حفاظت برای جلوگیری از تخریب ماسفت، اجازه می دهد که باتری قادر به تحمل حداکثر شارژ ارزش فعلی مسئول امنیتی هستند. کوتاه مدار حفاظت، جلوگیری از به علت بی دقتی عملیات، خواهد شد به طور مستقیم هدایت کاتد ناشی از انفجار آتش و غیره، برای اطمینان از ایمنی هنگامی که با استفاده از الکتریکی و باتری است. است بنابراین برای محصولات تقلبی شروع اضطراری قدرت معادل قتل غیر موجود حفاظت مدار خواهد بود، به خصوص اورژانس شروع قدرت با استفاده از نسبت باتری، مدار حفاظت از تقلب مورد 3-5% هزینه محصول بلکه فقط از ظاهر donand #39; t مشاهده هر حفاظت مدار، می تواند تنها توسط بازرگانان وجدان، بنابراین سعی کنید انتخاب و خرید مارک های بزرگ.
یک جفت:پلیمر لیتیوم یون باتری بعدی:با تشکر از شما برای من آلمان مشتری سفارش 3.7v باتری Lipo