چگونه به شارژ باتری LIPO درست است؟

- Mar 24, 2017-

هر زمان که شما خواندن آن headlinesof اخبار کسی از دست دادن خانه خود را به آتش آمپر battry LiPo, همیشه به دلیل نوعی از شارژ بدبختی است. لیتیوم پلیمر باتری زمانی که آنها در حال شارژ و یک غفلت کوچک در این فرآیند می تواند منجر به فاجعه فرار هستند. سپسچگونه به شارژ باتری Lipoاین مقاله در مورد این مشکل صحبت کنید. لطفا این راهنمای اشتراک گذاشتن با هر کسی می دانید که نیاز به کمک با باتری LiPo. Peopleknows بیشتر تبدیل به امن تر استفاده از لیتیوم پلیمر batterycan – و این خبر خوبی برای همه است.

هر چیزی نادرست couldbe خطرناک استفاده می شود. چکش روی نیمکت دراز کشیده را انجام نمی, آسیب برساند اما اگر نادرست مورد استفاده و شما ممکن است صدمه دیده است. بخش عمده ای از نگرانی با باتری LiPo آغاز شده و به دلیل سوء استفاده زمانی که سلول های LiPo شروع به beused RC وقوع گیر است. منجر به حوادث و thusled به نظر بسیار منفی باتری LiPo نادرست شارژ، استفاده و ذخیره سازی. حالا که specificLiPo شارژر قابل دسترس هستند و ما می دانیم که چگونه به مراقبت از این سلول ها، باتری LiPo entirelysafe اگر استفاده درست هستند. باز هم، viewof morefactualباتری LiPo منs که، اگر استفاده درست، در واقع، thanany کاملا امن و بیشتر خطرناک آنها دیگر باتری typesof.

به عنوان ما همه میدانیم، chemistryis باتری لیتیوم مخلوط فرار. چگونه به شارژ باتری LiPo درست است؟ واقعا وحشتناک است که یک باتری startson آتش به دلیل نا امن/نادرست شارژ، neverputseveral باتری تمام در مجاورت نزدیک به یکدیگر قلاب است! اگر شما selectthis chargemode، درست مثل شارژ هر لیتیوم باتری، شما را به انجام این کار در معرض خطر خود و هرگز اجازه دهید آن را به تنهایی.

چرا? از آنجا که از کارشناسان LiPo نیم دوجین من به صحبت، و مقدار زیادی از برق engineersin سرگرمی من نیز با conversed است; من به سادگی نمی onepersonin می دانم که sayparallel chargingof باتری LiPo مضر از شارژ بسته و یا بسته shortenthe عمر را پیدا کنید. Supposingyou تجهیزات خوب و درک دقیقا آنچه شما انجام می دهند.

حالا من parallelcharging LiPo بسته برای بیش از 5years بوده است و هرگز به حال هیچ مشکلی. من بسته زندگی طولانی و سالم زندگی می کند و من عقیده دارم که من تا به حال حداقل 500 چرخه parallelcharging با فرض حدود 100 در هر سال givenor گرفته شده است.

استفاده مناسب از LiPo با خرید مناسب شروع می شود. شما دریافت می کنید آنچه شما برای پرداخت. نقطه بحرانی است که مطابقت با شارژر ولتاژ شارژ به همراه شما با استفاده از. اگر شما دچار مشکل با باتری پلیمر choosinglithium شما maycontact ما حرفه ای ما به شما ارائه دقیق پاسخ با صبر و حوصله، andplease به یاد داشته باشید که همیشه به دنبال توصیه های تولید کننده باتری.

lipoChargePhoto.jpg

یک جفت:بهبود خدمات ODM نصب شده باتری بعدی:باتری 18650 بسته 12 ولت باتری پشتیبان گیری (5V افزایش) راه حل