ما از جزئیات، ما nimh دارای باتری زندگی به کار طولانی را

- Mar 16, 2017-


دوربین های دیجیتال با افزايش تقاضا برای برق، استفاده از باتری های nimh بیشتر و بیشتر مردم به نفع. با این حال، در حال استفاده از باتری های nimh دوربین دیجیتال اگر شما donand #39; t پرداخت با توجه به برخی از جزئیات cycleslife nimh دارای باتری را تنزیل.
در واقع باتری های nimh هنوز هم حافظه اثر، اثر این ظرفیت کل و با استفاده از زمان باتری را کاهش دهد. با گذشت زمان، هزینه ذخیره سازی کمتر و کمتر خواهد شد، باتری نیز سریع تر و سریع تر مصرف. بنابراین، باید سعی به استفاده از تمام قدرت پس از، برای جدید nimh دارای باتری باید معده خالی شارژ شارژ. اگر شما با استفاده از باتری های یون لیتیوم اختصاص داده شده و یا باتری لیتیوم یون, حافظه, چگونه انجام شما donand #39؛ ŧ نیاز به در نظر گرفتن اثر مشکل.
قدرت های مختلف و ظرفیت های مختلف از نیکل هیدرید فلزی باتری شارژ canand #39; t برندهای مختلف با هم، از باتری و شارژر donand #39; t استفاده تا آنجا که ممکن. باتری عایق تمامیت پوست در زمان های عادی بررسی کنید که آیا نگه batteryand #39; s الکترود در اکسیداسیون، اکسیداسیون ملایم آن را پاک می تواند اما اگر آن اکسیداسیون شدید یا پاییز خاموش، باتری های جدید باید بلافاصله جایگزین. در همان زمان به منظور جلوگیری از از دست دادن قدرت، نیاز به داخل نقطه تماس در سر باتری و باتری پوشش مانند استفاده از نرم، تمیز کردن، پارچه خشک تمیز به آرامی پاک کردن باتری، و یا با پاک کن های کوچکی به مخاطبین فلز تمیز در جعبه باتری.
زمانی که به استفاده از دوربین های دیجیتال برای مدت طولانی و یا از شارژر باتری دوربین دیجیتال باید حذف شود و به طور کامل تخلیه و سپس خشک سرد و محیط اما نه باتری با اشیاء فلزی به طور کلی به منظور جلوگیری از اتصال کوتاه دوباره بعدی زمان youand #39; ذخیره شده در دوباره با استفاده از پر است.
تا زمانی که ما از جزئیات فوق به تعمیر و نگهداری باتری های nimh است در روند استفاده از دوربین های دیجیتال باتری های nimh دارای عمر طولانی می تواند.

NI-MH.jpg
یک جفت:راه حل های هوشمند ساعت مچی باتری لیتیوم پلیمر بعدی:مقايسه لیتیوم باتری نیکل هیدرید فلزی باتری شارژ کردن فن آوری