باتری های لیتیم

- Mar 14, 2017-


این مقاله در مورد باتری های لیتیوم یکبار مصرف است. است آن را با اشتباه گرفته شودباتری لیتیوم یون.

باتری های یک بار مصرف لیتیوم تقابل بالیتیوم یونولیتیوم-پلیمر,کهقابل شارژباتری که در آن یون های حرکت بین آند وکاتد,با استفاده ازintercalatedلیتیمترکیببه عنوان ماده کاتد و بدون استفاده از فلز لیتیوم به عنوان مواد آند. آنها جدا از باتری های دیگر را در خود بالا ایستادهچگالی بار الکتریکی(طول عمر) و هزینه های بالا در هر واحد. بسته به نوع طراحی و ترکیبات شیمیایی مورد استفاده سلول های لیتیوم می تواند تولید ولتاژ از 1.5 V (قابل مقایسه باروي-کربنیاباتری های قلیایی)به حدود 3.7 V.

Andquot مدت batteryandquot لیتیوم; اشاره به خانواده مختلف chemistries فلز لیتیم متشکل از بسیاری از انواع كثدس والکترولیت هااما با فلز لیتیوم به عنوان آند. نیاز به باتری از 0.15 کیلوگرم 0.3 لیتیوم در هر کیلووات ساعت.


نوع دیگری از سلول های لیتیوم داشتن چگالی انرژی بزرگسلول های لیتیوم تیونیل کلرید. توسط اختراع
آدم هلردر سال 1973، باتری لیتیوم تیونیل کلرید به طور کلی هنوز به بازار مصرف کننده به فروش می رسد و بیشتر در برنامه های کاربردی تجاری/صنعتی استفاده یا نصب شده به دستگاه های پیدا کردن جایی که مصرف کننده آنها را جایگزین نیست.[ویرایش]این مواد شیمیایی isnand #39; t قابل شارژ.[2]سلول حاوی مخلوط مایعتیونیل کلرید(SOCl2) ولیتیم تتراکلروآلومینات(LiAlClرایج ترین نوع سلول های لیتیوم استفاده در برنامه های کاربردی مصرف کننده با استفاده از فلز لیتیوم به عنوان آند ودی اکسید منگنزبه عنوان كاتد با نمک ليتيم در آلی حل شدهحلال.که عمل به عنوانکاتدوالکترولیت، بود. مواد متخلخل کربن در خدمت به عنوانگردآورنده فعلی کاتدکه الکترون از مدار خارجی دریافت می کند. باتری های لیتیوم تیونیل کلرید مناسب برای برنامه های کاربردی بسیار کم فعلی هستند که عمر طولانی لازم مانند سیستم های دزدگیر بی سیم است.

باتری های لیتیوم کوچک بسیار معمولا در دستگاههای الکترونیکی کوچک، قابل حمل مانند استفاده می شودرایانه های جیبی، ساعت دوربین دوربین های دیجیتال دماسنج، ماشین حساب، بایوس کامپیوتر (سیستم عامل)[21]تجهیزات و ماشین کنترل از راه دور قفل. آنها در بسیاری از اشکال و اندازه، با انواع معمول بودن andquot 3 ولت; coinandquot; انواع منگنز به طور معمول نوع 20 میلی متر قطر دارد و در 1.6 – 4 میلی متر ضخامت.

خواسته های الکتریکی سنگین از بسیاری از این دستگاه باتری های لیتیوم را گزینه به خصوص جذاب. به ویژه باتری لیتیوم به راحتی کوتاه، سنگین خواسته های فعلی از دستگاه های مانند می تواند پشتیبانیدوربین های دیجیتال، و آنها را حفظ ولتاژ بالاتر برای مدت طولانی تر از سلول های قلیایی.یک جفت:مشتری ایتالیایی 2000pcs 18650 لیتیوم باتری، 18650 2200mah, با تشکر برای سفارش مشتریان بعدی:عمده فروشی 18650 3S8P 12v 16ah لیتیوم یون باتری چراغ جاده نور