پخش کننده قابل حمل بلوتوث باتری یدکی 18650 بسته طراحی راه حل

- Mar 21, 2017-

با توسعه جوامع مدرن سرگرمی خارج از منزل، بسیاری از امکانات تفریحی نیز تمایل به خارج از منزل منتقل شد. قابل حمل بلوتوث playerand #39; s در فضای باز بازی نسل سنگ محصولات مجهز. با توجه به اثر به طور کامل قابل حمل، بلندگو از کیفیت بالا و ادغام ویژگی های خاص از ابزار خانگی پخش و انتقال بلوتوث آن ساخت دستگاه های تفریحی در فضای باز از انتخاب در جامعه مدرن. به دلیل نیاز قابل حمل برای پخش کننده قابل حمل بلوتوث ارائه امن، کارآمد, ثبات, بسیار سبک وزن، مقدار زیادی از قدرت پشتیبان گیری راه حل برای مدت طولانی تضمین مهم برای سرگرم کننده در فضای باز شد. بلوتوث پخش کننده های باتری به دلیل مزایای منحصر به فرد آن تبدیل شده اند ترجیح این نوع از تفریح در فضای باز تجهیزات قدرت راه حل.
1) الزامات طراحی قابل حمل بلوتوث بازیکن پشتیبانیباتری 18650
برای شرایط زیر وارد به ما باتری سامسونگ با نسبت انرژی بالا، وزن سبک و سایز کوچک، بالا طول عمر بالا ایمنی ولتاژ بالا و قوام عامل فعلی از بازیکن کوچک است; قدرت مداوم تامین زمان کمتر از 8 ساعت باید; باتری باید قابلیت حفاظت بیش از حد دما و تایید شده توسط UL2054; باتری وزن بیش از 200 گرم باشد باید مقدار حمایت بیش از جریان خروجی طراحی شده ما را از باتری های لیتیوم 15A است; حداکثر مداوم کنونی عامل است 2.2a، ظرفیت 2.2Ah، متهم شده که به اندازه کافی تامین نیاز بالا. پارامترهای طراحی خاص عبارتند از:
1. طراحی الزامات برای مدل باتری لیتیوم
2 قطعات از الزامات طراحی مدار
A.single قیمت اجحاف کردن حفاظت ولتاژ
B.single قیمت اجحاف کردن بهبود ولتاژ
C.ingle ترشح بیش از حد حفاظت ولتاژ
D.single ترشح بیش از حد بهبود ولتاژ
E.current ارزش حفاظت برای باتری ترکیبی
F.Battery حفاظت دما بیش از مقدار (بازیابی)
G.Finished باتری نیز اتصال کوتاه و معکوس مسئول حفاظت.
3 طراحی الزامات برای باتری بازیافت زندگی
4 ابعاد باتری طراحی مورد نیاز: اشاره به اندازه تمام شده باتری
2) طرح طراحی برای بلوتوث های قابل حمل پخش 18650 بسته باتری
packPCM 1.18650 باتری:برای باتری لیتیوم قابل شارژ برای محافظت از مدار طراحی انجمن حفاظت ارائه قدرت هوشمند محاسبه، بیش از ترشحات، اتصال کوتاه حفاظت برای جلوگیری از خطر سوختگي و انفجار به دلیل خواص شیمیایی آن overcharge نیاز دارد.)
2.18650 باتری packProtection سرمایه فکری:تابع اصلی طرح طراحی برای محافظت از تراشه، که این تراشه می تواند عمل ما بالای باتری هوشمند (SBS) برای مدیریت ایمنی باتری و برق و دائما مانیتور وضعیت قیمت اجحاف کردن، بیش از تخليه بیش از فعلی، اتصال کوتاه اتفاق می افتد، در شرایط ایمن و پایدار و کارآمد استفاده از سیستم مدیریت.
سوئیچ packTemperature 3.18650 باتری:برای طراحی حفاظت دما. هنگام رسیدن دمای باتری به 75 درجه دیگر مشکلات معمول، زمانی که درجه حرارت قطره بازیابی خودکار تغییر دما به دمای بیش از حفاظت دست یابد.
سلول های باتری 4.18650:18650/2200mAh/3.7V سلول های لیتیوم یون (سامسونگ)
ترانزیستور اثر packField 5.18650 باتری:اقدام به عنوان یک سوئیچ در مدار حفاظت و توازن ولتاژ در بار.
6.18650 باتری:انقباض حرارتی PVC


یک جفت:استاندارد IEC و استاندارد باتری بعدی:معرفی مختصری از قدرت باتری لیتیوم